Alv Ellecoms Belang op 24 april met gast Goos Hageman

Onze jaarlijkse alv houden we op woensdag 24 april. Naast het officiële deel hebben we een gast voor het informele deel daarna.

Hier leest je wat er op de agenda staat.

Over het informele deel:

Wie de berichten een beetje volgt weet inmiddels dat fijnstof schadelijk is voor de gezondheid. Op enkele plekken in Nederland wordt wetenschappelijk onderzoek gedaan naar het fijnstof rondom het eigen huis door zogeheten citizen scientists (burgerwetenschappers). Zij meten dit met speciale meetapparatuur en vormen zo een aanvulling op het bestaande luchtmeetnet van het RIVM. 

Enkele mensen in onze gemeente zijn bezig de inwoners bewust te maken van de gevolgen van houtstook. Daarbij is het belangrijk om te weten hoeveel fijnstof er in onze directe woonomgeving voorkomt en wat de mogelijke bron is. Immers: meten is weten. Goos Hageman geeft een presentatie over dit onderwerp. Wellicht vormt zich in ons dorp ook een kring van citizen scientists. 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial